Phytoviron – efektīva aizsardzību pret vīrusiem un baktērijām

Iegādājies šeit!

Jauna formula Jūsu imunsistēmas stiprināšanai!

Phytoviron – unikāls vērtīgu augu fitokoncentrāts, kas uzlabo organisma aizsargspējas. Iekļauti 21 aktīvi ekstrakti, kas atbalsta imūnsistēmu un nodrošina efektīvu aizsardzību pret vīrusiem un baktērijām.

Phytoviron veidošanai tiek izmantoti augi no visas pasaules, no kuriem izgatavo ekstraktus, izmantojot īpašu tehnoloģiju.

Produkta dabiskā sastāva daudzveidība nosaka tā plašo spektru:

  • aktivizē organisma aizsargspējas;
  • palīdz stiprināt nespecifisko (iedzimto) un specifisko (iegūto) imunitāti;
  • palīdz mazināt simptomus, samazina slimības ilgumu, samazina komplikāciju iespējamību;
  • palielina organisma adaptīvās spējas;
  • paātrina reģenerācijas procesus.


Pārbaudīta sastāvdaļu kombinācija un to proporcijas sastāvā nodrošina kopēju sinerģiju, pateicoties kurai tiek sasniegta augsta fitokoncentrāta efektivitāte.
Alvejas, lakricas saknes, tragantzirņu, sarkanās salvijas, Baikāla ķiverenes un tīruma kosas ekstrakti ietekmē atsevišķas specifiskas (iegūtas) un nespecifiskas (iedzimtas) imunitātes ķēdes, palielinot organisma pretestību.

Bērzu lapu, rozmarīna, kadiķu ogu, angelikas sakņu augu ekstrakti satur ēteriskās eļļas (fitonicīdi) – gaistošas, bioloģiski aktīvas vielas, kas iznīcina mikroorganismus vai nomāc to augšanu.

Melnā bērzu piepes, rozā rodiolas saknes, eleiterokoka, purpura ehinācijas augu ekstraktiem piemīt labākās adaptogēnas īpašības. Tie palielina organisma nespecifisko izturību pret dažādas izcelsmes kaitīgo iedarbību, pastiprina vielmaiņu organismā, uzlabo skābekļa transportu, palīdz mazināt stresu un pārgurumu.

Liepu ziedu, purpura ehinācijas, kliņģerīšu, nātru lapu, mežrozītes un smiltsērkšķu augļu augu ekstraktiem ir liels dabiskā C vitamīna saturs, kas kopā ar hesperidīnu, rutīnu, kvercetīnu, karotinoīdiem spēlē svarīgu lomu imūnsistēmas darbībā: aktivizē interferona ražošanu, veicina antivielu sintēzi, piedalās to šūnu ražošanas stimulēšanā, kuras ir atbildīgas par vīrusu un baktēriju likvidāciju.

Phytoviron – dabisko sastāvdaļu spēks, lai atbalstītu jūsu imunitāti vīrusu un saaukstēšanās sezonā.

Pieaugušajiem pa 1 mērkarotei (15 ml) 1-2 reizes dienā pēc ēdienreizes, ar 1/2 glāzi ūdens.

Individuāla komponentu nepanesība, grūtniecība, barošana ar krūti. Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu.

Glabāt sausā, tumšā un bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā ne augstāk par 25°C, cieši aizvērtā iepakojumā. Pēc iepakojuma atvēršanas uzglabāt ledusskapī.

3 gadi no izgatavošanas datuma.

Uztura bagātinātājs. Nav zāles.

Iegādājies šeit!