Par mani

Labdien,

Veselība veido pamatu, lai cilvēks būtu laimīgs.

Ja Tev ir laba veselība, Tu vari palīdzēt šo pasauli veidot skaistāku ar darbiem, domām, lūgšanām – jo enerģijas Tev ir papilnam, jo organisms strādā, kā labi noregulēta rūpnīca.
Ja tomēr jācīnās ar veselības problēmām, tad organisma enerģija tiek tērēta uz dažādu procesu uzturēšanu, lai cilvēks vispirms būtu dzīvs un šūnas  varētu izpildīt savas funkcijas. Bet smaidam un labiem darbiem enerģijas paliek maz.

Diemžēl mūsu skolās nemāca par to, kā veselību uzturēt, kādus produktus lietos, kāds ir dzīvs, organisma šūnām viegli izmantojams ūdens. Tāpat arī medicīnā ārstu specializācija liek apskatīt konkrētu problēmu vietu, orgānu, nevērtējot organisma stāvokli kopumā.

Es domāju, ka katram cilvēkam ir tiesības zināt par dzīva ūdens nozīmi, dažādu uzturvielu nozīmi, dabisko produktu piedāvātām iespējām, lai sevi uzturētu formā un būtu vesels.
Katram ir tiesības zināt, kā pareizi reaģēt uz dažādām dzīves situācijām, piemēram, kad tuvojas vīrusu saslimšana, vai infekcija jau notverta, ko vajadzētu darīt. Kā pareizi attīrīt organismu, kā lietot bioloģiski pieejamu, sārmainu ūdeni, kā tīrīt māju ar ekoloģiskiem līdzekļiem, kā sevi pasargāt ikdienā no elektromagnētiskā smoga.

Šī lapa nav par ārstēšanu, bet par iespēju būt veselam Tev un Taviem mīļajiem ar vienkāršiem soļiem. Man ir pieredze un atziņas, un es vēlos ar to dalīties, dod visiem, kas vēlas. Tāpēc veidoju šo lapu.

Protams, šī ir viena no iespējām, ko piedāvā pasaulē, šeit ir vienas kompānijas produkti, kas man pazīstami un  nodrošina veselībai nepieciešamos produktus. Bet Tev ir iespēja iepazīt produktus veselīgam dzīvesveidam, iespēja izvēlēties, un ja patīk – uzrakstīt!

Patiesībā veselības pamatu veido veselas organisma šūnas, ja tās ir padzirdītas, attīrītas, pabarotas un aizsargātas – tās izdara savu darbu, smaida un ir laimīgas.

Esiet veseli un laimīgi!

Ģirts