Neitronik – aizsardzība no mobilo telefonu, wifi, ekrānu starojuma + video

NeitronikNeitronik ierīce – uzlīme veidota, lai aizsargātu mūs no mobilo un radio telefonu, portatīvo radiostaciju un mikroviļņu krāšņu, ekrānu kaitīga elektromagnētiskā starojuma.

Mūsu mobilās ierīces, ekrāni ieņem nozīmīgu vietu un palīdz mūsu ikdienas dzīves ritmam. Tās ne tikai palīdz, bet arī ietekmē negatīvi mūsu veselību , izplatot mūsu organismam kaitīgu elektromagnētisku starojumu.

Ierīce neitralizē tehnogēnā starojuma spektru , kas var negatīvi ietekmēt starpšūnu vielmaiņu cilvēka organismā, tas darbojas tikai pie ieslēgtas aparatūras un iedarboties uz elektromagnētisko lauku, kuru rada starojuma avots.
Pie tam, nepasliktinās attēla kvalitāte monitorā un nesamazinās mobilo telefonu darbības pārklājuma kvalitāte.
Ierīce samazina elektromagnētisko slodzi uz cilvēka organismu līdz līmenim, kad tā jau nav kaitīga.

Pirmajās stundās pēc ierīces uzstādīšanas elektromagnētiskais lauks samazinās divas reizes (pēc attāluma no monitora) vai četras reizes (pēc platības).

Neitronika klīniskie pētījumi pierādīja, ka mobilā telefona kaitīga ietekme uz cilvēka organismu samazinās 3 – 5 reizes.

Ierīces galvenā priekšrocība, salīdzinot ar analoģiskām ierīcēm, ir spēja darboties tikai pie ieslēgtas aparatūras un iedarboties tikai uz elektromagnētisko lauku, kuru rada starojuma avots.

Neitroniks tiek aktivizēts ar starojuma avota elektromagnētisko lauku un rada savu elektromagnētisko lauku virzienā, kas atbilst līniju virzienam uz Neitroniks ierīces. Divu lauku mijiedarbība ļauj pārveidot starojuma avota signālu, padarot to nekaitīgu cilvēka organismam. Pie tam, nepasliktinās attēla kvalitāte monitorā un nesamazinās mobilo telefonu darbības pārklājuma kvalitāte.

Ierīci ražo divās versijās, kas pielāgotas dažādām ierīcēm:

MG-03 – mobilajiem telefoniem, skārienjūtīgajiem telefoniem, radiotelefoniem, WIFI rūteriem, mikroviļņu krāsnīm (kam darbības frekvence ir augstāka par 450 MHz)

MG-04(М) – datoru ekrāniem, televizoriem, pārnēsājamo datoru ekrāniem, planšetēm, e-grāmatām (darbības frekvence ir zemāka par 450 Mhz)

 

Video prezentācija Neitronikam (krieviski) 5:45

Zinātnisko pamatojumu var skatīt oficiālajā mājas lapā: neitronik.ru

Pārbaudīt pieejamību:

Neitronik Mobilajam telefonam, Wifi rūterim, mikroviļņu krāsnīm, planšetēm

Neitronik datora ekrāniem, plazmas TV, šķidro kristālu TV