Liposomāls D3 vitamīns

Visas vitamīna D3 vērtīgas īpašības maksimāli biopieejamā un drošā formā. Ar liposomālo inkapsulēšanas tehnoloģiju vitamīns viegli uzsūcas.

Aktīvās vielas

D3 vitamīns – mikroelements, kas spēlē nozīmīgu lomu cilvēka organismā visā viņa mūža garumā, sākot no agras bērnības.

D vitamīns veicina kalcija, magnija un fosfora uzsūkšanos, kas nepieciešami kaulu un zobu veidošanai.

Novērš balsta un kustību aparāta saslimšanas: rahītu, osteoporozi, osteomalāciju. Palīdz pie svara samazināšanas.

Samazina aptaukošanās un diabēta saslimšanas riskus.

D vitamīns veic imūno, metabolisko, kognitīvo un reproduktīvo funkciju organismā. Aktivizē aizsargolbaltumvielu sintēzi, kas samazina vīrusu un infekcijas slimību attīstības varbūtību. Uzlabo atmiņu, sīko motoriku, redzi, dzirdi, koordināciju un reakcijas ātrumu. Cilvēkiem, kuri saņem pietiekami daudz D vitamīna, ir vieglāk pārciest stresa situācijas: aukstumu, laika joslu maiņu, darbu nakts laikā, eksāmenus.

Liposomālā D 3 vitamīna galvenās priekšrocības – ir aktīvās vielas maksimālā bioloģiskā pieejamība, drošība un saglabāšana stabilā stāvoklī. Liposomu membrāna sastāv no fosfolipīdiem, kas kalpo kā papildu celtniecības materiāls bojātām šūnapvalkam.

Lietošana

Pirms lietošanas flakonu nepieciešams sakratīt. Pieaugušajiem lietot 0,5 ml 1 reizi dienā ēdienreizes laikā. To var lietot tīrā veidā vai pievienot glāzei ūdens vai sulas.

Kontrindikācijas

Individuālā produkta komponentu nepanesamība, grūtniecība, barošana ar krūti. Pirms lietošanas rekomendējams konsultēties ar ārstu.

Kā uzglabāt

Sausā, bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā līdz +25°С. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī. Pirms lietošanas flakonu sakratīt.

Ražotājvalsts Nīderlande.

Sastāvs, devas

D3 vitamīns (holekalciferols) liposomālā formā 10 mkg (400 IU), palīgkomponenti

Iepakojumā 60ml jeb 120 devas. Viena deva satur 200% no vidējās dienas patēriņa normas.