Komplekts sirds veselībai – Cardio Pack – sirds un asinsvadu veselībai

Produktu komplekts sniedz atveseļojošu efektu, mazina sirds un asinsvadu attīstības un sirds katastrofu (infarkts, insults) risku.

Atbrīvot sirdi no ikdienas slodzes un tādu negatīvo faktoru ietekmes kā ekoloģija, diemžēl, vienkārši nav iespējams, tāpat kā ļoti grūti saņemt nepieciešamo uzturvielu daudzumu tikai no pārtikas produktiem. Mūsdienu produktos arvien mazāk un mazāk ir vērtīgo vielu. Tas izskaidro nepieciešamību papildus bagātināt uzturu ar sirdij vērtīgam uzturvielām.

Kālijs un koenzīms nodrošina sirdij enerģiju, taurīns – regulē sirdij svarīgo minerālu: kālija, magnija, kalcija apmaiņu, magnijs uzlabo koronāro atteci un mazina stresu, palīdz ritmam nepārsniegt rādītāju normu.

PASTIPRINOT VIENAM OTRA IEDARBĪBU IEKĻAUTĀS UZTURVIELAS SNIEDZ MAKSIMĀLU SINERĢISKU EFEKTU, tās palīdz apgādāt sirds šūnas ar papildus enerģiju, nodrošināt veselīgu sirds ritmu. Šis komplekts sniedz atveseļojošu efektu, mazina sirds un asinsvadu attīstības un sirds katastrofu (infarkts, insults) risku.

PentoKans.   Katra tablete satur 420 mg kālija, C vitamīna un ribozi. Nodrošina pastāvīgu kālija koncentrāciju šūnā, korektai kālija – nātrija sūkņa darbībai, kas nepieciešama veselai šūnas un organisma kopējai darbībai. Kālija komplekss ar ribozi un C vitamīnu rada nosacījumus ātrai enerģētisko resursu atjaunošanai un pilnīgai šūnas dzīvotspējas saglabāšanai arī oksidatīvā stresa apstākļos. Kālijs veicina muskuļu izturību, bet sirds ir muskuļa orgāns.

 

 

Koferments Q10 (ubihinons) ir galvenā šūnas mitohondrija sastāvdaļa, kas izstrādā aptuveni 95% visas enerģijas organismā. Enerģija nepieciešama sirdsdarbībai. Tāpat arī Koferments Q10 (ubihinons) palīdz neitralizēt oksidatīvā stresa negatīvās sekas, ko izraisa kaitīgie ieradumi, paaugstina organisma noturību pret fizisko un emocionālo pārslodzi.

 

 

Taurīns. Krievijas un Amerikas zinātnieku pētījumi atklāja taurīna svarīgo lomu veselā virknē sirds un asinsvadu saslimšanu profilaksē un ārstēšanā. Mēs saņemam taurīnu galvenokārt no uztura (visvairāk taurīns ir gaļā un jūras veltēs, tāpēc tas ir īpaši vajadzīgs vegāniem un veģetāriešiem), taču ar var būt par maz, īpaši sirds un asinsvadu saslimšanu gadījumos. Tāpēc saprātīgi ir uzņemt papildus taurīnu BAP veidā.

 

 

Magnijs. Šo minerāli dēvē par sirdij vissvarīgāko. Magnijs kontrolē normālu sirds šūnu un sirds cikla darbību. Paplašina asinsvadu ejas, kas pazemina paaugstināto arteriālo spiedienu.
Zinātniskie pētījumi pierādīja, ka pat neliels magnija trūkums provocē sirds saslimšanas, bet būtisks deficīts var provocēt infarktu.

 

 

Produkta komplekta sastāvs:
Pentokan – 3 iepakojumi (60 tabletes)
Koferments Q10 – 1 iepakojums (60 kapsulas)
Koral Taurīns – 1 iepakojums (60 kapsulas)
Koral Magnijs -1 iepakojums (90 kapsulas)

Lietošana
Komplekta lietošanas ilgums – 60 dienas.