Pie saaukstēšanās un vīrusu saslimšanas: 5 lietas, ko nevajadzētu darīt

1. Kavēšanās pie pirmajiem saaukstēšanās simptomiem

Drebulis, viegls nespēks, šķaudīšana, kairinājums kaklā, galvas sāpes. Vīrusu un baktēriju vairošanās sākumstadijā norit strauji pieaugošā tempā. Atliekot pretvīrusu produktu lietošanu, mēs nokavējam labvēlīgo brīdi, kad ar infekciju vēl var viegli tikt galā un apturēt tās izplatību
Risinājums: Nekavējoties spēcināt imunitāti un bloķēt vīrusa izplatību ar antioksidantiem: Daudz dzert (līdz pat 3 litri) karstu, sārmainu ūdeni ar antioksidantu Mikrohidrīnu vai H-500 un/vai minerālu kompozīciju Coral Mine (koraļļu ūdeni). + karsta tēja ar citronu, dot organismam vitamīnus un minerālvielas (Ultimate, Koral Hlorella vai Jaunpiens, Melnā rieksta lapas, Ķiploks, ).

2. Kļūda – apturēt iesnas un klepu

Organisms attīra gļotādas caur elpošanas sistēmu un degunu. Lietojot iesnas un klepu nomācošus līdzekļus, tiek bloķēta organisma dabiskā aizsargreakcija, un kā rezultāts – sākas intoksikāciia un palielinās slodze uz organisma izvadsistēmām.
Risinājums: Vajag palīdzēt organismam sašķidrināt gļotas, tā tās ātrāk izvadīsies laukā un atvieglos arī toksīnu un bojā gājušo baktēriju izvadi (sausu klepu pārvērst «slapjā»)- dzert daudz siltu Koraļļu ūdeni (1 рас. uz 1 litru), Assimilators (1×3) , tēju ar Lakricas sakni (1×4) + Ultimate un Skudru koka miza. Augstas temperatūras gadījumā – aminoskābju kompleksu Protiviti.

3. Kļūda — ēst dzīvnieku izcelsmes barību un saldumus: gaļas un piena produktus, olas un zivis, : bulciņas, konfektes, kūkas.

Dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas un cukuri palielinātos daudzumos, sabiezina asinis, līdz ar to tiek bremzēta asins cirkulācija, kā rezultātā palēninās toksīnu un vielmaiņas pārstrādes blakus produktu izvadīšana no organisma. Tādējādi veidojās lieliska vide, kurā vairoties patogēnajiem organismiem, attīstīties infekcijām.
Nepieciešams samazināt pārtikas slodzi organismam: saaukstēšanās gadījumā pirmajās dienās, ja nav apetītes, ēst nevajag, sevišķi piespiest sevi (vai kādu citu) to darīt. Var vispār atteikties no ēdiena, vai pieturēties pie veģetāras diētas.
Risinājums: Galvenais dzert daudz siltu, sārmainu ūdeni, vislabākais Coral Mine (koraļļu ūdeni) un/vai Mikrohidrīnu vai H-500.

4. Kļūda – temperatūras “nosišana”, ja tā nav augstāka par 39 grādiem.

Uzņemot temperatūru pazeminošus preparātus, tiek bloķēta imūnsistēmas dabiskā aizsargreakcija: slimības akūtā forma var pāriet hroniskā.
Risinājums: Veicināt termo regulāciju: ik pēc stundas izdzert 1/2 glāzi karsta sārmaina ūdens (Koraļļu kalcijs, Hydrocel, Mikrohidrīns, H500 vai Lakrica).Protivity – temp.pazem. (1t. X 4-8 d.)

5. Kļūda – neko nedarīt, lai atjaunotu organisma aizsarg spējas, kad akūtās izpausmes beigušās.

Pie organisma novājināšanās ir lieliska iespēja “pamosties” kaut kur pa organismu klīstošajiem baciļiem un/ vai infekcijai, kas ienākusi kopā ar vīrusu. Rodas reāla iespēja saasināties jau esošajām hroniskajām slimībām, vai veidoties jaunām.
Risinājums: Atjaunot organisma aizsarg spējas: dzert siltu Coral Mine (koraļļu ūdeni), Aloemannan un/vai Jaunpienu, Lucernu vai produktus, kuriem piemīt pretiekaisuma un dziedējoša, kā arī izteikta antibakteriāla un pretvīrusu iedarbība.

Ja vīrusi, baktērijas un citi patogēnie mikroorganismi ir paspējuši organismā attīstīties un savairoties, var ņemt talkā dabīgos antibiotiķus, kas vājina patogēno organismu attīstību: Skudru koka miza, Koloidāļais sudrabs vai Kaķa nags.

Iemesls biežai slimošanai var būt arī parazitārā invāzija, tāpēc katram cilvēkam obligāti vismaz 2-4x gadā jāveic pretparazitārā programma ar dabīgiem produktiem.

Ja vajadzīga kāda papildus informācija par to kā saglabāt vai atjaunot veselību ar dabīgiem līdzekļiem, uzdodiet jautājumus