HI-FIBER – škiedrvielas gremošanas uzlabošanai, toksīnu izvadei un zarnu trakta darbības atjaunošanai

HI-FIBER – sabalansēts pārtikas šķiedrvielu avots ar izteiktu ogu-augļu garšu.

Šķiedrvielas uztur labās zarnu trakta mikrofloras līdzsvaru, stimulē gremošanas trakta motoriku, veicina toksīnu, sliktā holesterīna un citu blakusproduktu izvadīšanos no organisma, pasargā no straujām cukura līmeņa asinīs svārstībām, palīdz kontrolēt svaru.

Šķiedrvielas vai pārtikas šķiedras – rupjākā un visgrūtāk sagremojamā auga daļa, kuru veido augu šķiedras, no kurām sastāv zaļumu un kāpostu lapas, pupu, augļu, dārzeņu miziņa, sēklu un graudaugu apvalks.

Šķiedrvielas samazina ēdiena uzturēšanās laiku kuņģa un zarnu traktā, paātrina pārtikas virzīšanās procesu caur gremošanas orgāniem un vienlaicīgi veicina organisma attīrīšanos.

Augu izcelsmes šķiedrvielas (augu šķiedras, pārtikas šķiedras, prebiotiķi) tiek iedalītas divos veidos – šķīstošajās un nešķīstošajās.

Regulāra šķiedrvielu lietošana (ieteicamā norma 20 gr.dienā) pagarina dzīvi, samazina priekšlaicīgas nāves riskus , samazina sirds un asinsvadu saslimšanas, infekcijas un respiratoro saslimšanu riskus. Diēta ar augstu pārtikas šķiedru saturu cilvēkiem ar Krona slimību (žults un zarnu trakta saslimšanas) būtiski uzlabo dzīves kvalitāti.

23 starptautisko zinātnisko pētījumi, kas veikti no  1966.gada līdz 2014.gadam, parādīja, ka ar šķiedrvielām bagāta uztura lietošana, palīdz mazināt 2.tipa cukura diabēta riska attīstību.

HI-FIBER ĪPAŠĪBAS
• Normalizē zarnu trakta mikrofloru
• Mazina holesterīna un cukura līmeni asinīs
• Mazina aptaukošanās risku

HI-FIBER LIETOŠANA
9 gr.pulvera – 1 mērkaroti izmaisīt 150 ml ūdens, rūpīgi samaisīt, pieaugušajiem lietot 1 reizi dienā; papildus uzdzert glāzi ūdens. Lietošanas ilgums – 1 mēnesis. Nepieciešamības gadījumā lietošanu atkārtot.

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS

Šķīstošās šķiedrvielām (ābolu šķiedrvielas un ābolu pektīns, guāra sveķi, gumiarābiks, inulīns, glukomanāns) piemīt īpašība absorbēt lielāku daudzumu ūdens, veidojot želejveida masu, kas no vienas puses pasargā kuņģa un zarnu trakta gļotādu, bet no otras puses, atvieglo toksīnu un šlakvielu izvadīšanu no organisma. Turklāt, sniedz sāta sajūtu, kas palīdz nepārēsties un neuzņemt lieko svaru.

Nešķīstošās šķiedrvielas (celuloze, rīsu klijas) aktivizē zarnu trakta peristaltiku un paātrina pārtikas virzību pa zarnu traktu. Tās organismā nepārstrādājās, taču rupjās šķiedras, līdzīgi kā birste, attīra zarnu trakta sieniņas. Šādas “uzkopšanas” rezultātā uzlabojas apmaiņas procesi un vitamīnu, minerālu un citu vērtīgo vielu uzsūkšanās.

Glutamīns – nosacīti neaizvietojamā aminoskābe, kas ne tikai piedalās olbaltumvielu sintēzē, bet arī ir absolūti nepieciešama zarnu trakta uzturēšanai un struktūras atjaunošanai, īpaši stāvokļos, kad ir gļotādas bojājumi (“kairinātu zarnu sindroms”).

Aloe vera gēls aptver kuņģa zarnu traktu, pasargājot to no kairinājumu. Uzlabo zarnu trakta motoriku, veicina labās mikrofloras vairošanos. Palīdz normalizēt vielmaiņu un gremošanu, uzlabo barības vielu uzņemšanu no pārtikas.

Iepakojuma veids: 270 gr. pulveris (30 porcijas pa 9 gr.)